خانه / مقالات آرامش سبز / انتقاد شدیداللحن به همراه اهانت ماموستای اهل سنت کردستان به آیت الله خامنه ای+فیلم

انتقاد شدیداللحن به همراه اهانت ماموستای اهل سنت کردستان به آیت الله خامنه ای+فیلم

به گزارش خبرنگار نفوذی پایگاه خبری مذهبی بچه شیعه از محافل و جلسات علماء و ماموستاهای اهل سنت کردستان ایران: یکی از چندین ماموستاهای افراطی در خطبه های تریبون نماز جمعه خود انتقادات شدیداللحنی که بعضا با اهانت نیز همراه بود نسبت به رهبر معظم انقلاب آیت الله خامنه ای قرائت داشت که صریحا در خطبه های خود جوانان اهل سنت و مخاطبان را به ایجاد آشوب و اغتشاش در نظام مقدس جمهوری اسلامی ترغیب میکرد.

این ماموستا در خطبه های خود چندین دفعه از واژه جنایت در جمهوری اسلامی استفاده کرد و خواستار حمایت سریع مراجع تقلید شیعه و رهبرانقلاب اسلامی ایران از مناطق کُردنشین سُنی مذهب شد!

و اما پیام پایگاه خبری مذهبی بچه شیعه خطاب به این ماموستا این است که: نظام جمهوری اسلامی باید چکار میکرده که نکرده است؟

مردم و ملت فهیم و شریف ایران (شیعیان امیرالمومنین علی ابن ابیطالب) که شما آنان را رافضی و مشرک میخوانید چکار برای شما باید میکردند که نکردند؟

آیا در خواب بودید و ندیدید که  همین رافضیان و مشرکان در قضیه زلزله مهیب مناطق کُردنشین سُنی مذهب سرپل ذهاب و روستاهای کوئیک و ازگله و…چگونه بی ادعا از مال و زندگی خود گذشتن و به یاری و کمک هموطنان کُرد سُنی مذهب شتافتند و کامیون کامیون لوازم ضروری برای مردم شما ارسال کردند؟

آیا درخواب بودید وقتی بچه شیعه ها بی ادعا و صرفنظر از اینکه شماها منکر ولایت امیرالمومنین هستید و صرفا به خاطر حس نوع دوستی به یاری و کمک مردمان شما آمدند؟

آیا همین بچه شیعه هایی که در قالب گروه های (مدافعان حرم و حریم ) نبودن که مردمان شما را در مقابل داعش جنایتکار حمایت کردند و خون و جان دادند و اجازه ندادن ناموس دختران و زنان اهل سنت مورد تعرض و تجاوز داعشیان نامسلمان و کافر قرار گیرد؟

خدمتی که نظام جمهوری اسلامی ایران به اهل سنت ایران و جهان کرده در هیچ کشور سُنی مذهب همتا ندارد

و کلام آخر اینکه ما خود را خاک پای شما عزیزان می دانیم ولی با اربابان و عالمان شما سر قضیه مدینه و کوچه های بنی هاشم و حق غصب شده مولای خود و کشتن و قتل دختر پیامبر( صلی الله علیه والسلم) مشکل و گیر داریم و مطمئن باشید مطمئن باشید که اگر بخواهید ساز مخالف علیه جمهوری اسلامی کوک کنید و راه را برای دشمنان این آب و خاک باز کنید و به تعبیری ( چراغ سبز ) به کفتاران و گرگهای منطقه و اطراف ایران نشان دهید بدانید که ( فرزندان حیدر کرار) روز را برایتان تیره و تار خواهند ساخت و خواب شیرین را از چشمانتان خواهند ربود بنابراین دوران صبر و سکوت شیعه به سرآمده است و کاری نکنید که هرچقدر صحابه خیانت کار (رسول نبی) به پیامبر و داماد و دخترش ظلم و ستم روا داشتند تلافی آنرا بر سر شماها دربیاوریم.

مطمئن باشید که وحدتی با شماها نداشتیم و نداریم و اگر امروزه واژه وحدتی مطرح می شود سیاسی است نه وحدت دینی و مذهبی!

و به تعبیری به دنبال بهانه هستیم که شماها دست از پا خطا کنید و سازمخالف با جمهوری اسلامی بزنید تا انتقام پهلوی شکسته و سیلی که آن نامرد و پست تر از حیوان به مادرمان زد و ظلمی که ( عمر ابن خطاب) که لعنت خدا بر او باد را بگیریم.

پس بر جای خود بنشینید و اینقدر همانند کودک خردسال نِق نزنید و به زندگی خود ادامه دهید

اگر شماها مشکل دارید و ناراضی هستید ما نیز مشکل داریم و از وضعیت کنونی که دولت بی مسئولیت دوازدهم برای کشور ایجاد کرده اند ناراضی هستیم

اگر جوانان شما بیکار هستن جوانان کل ایران نیز بیکار و مجرد هستند

بنابراین مشکلات نه تنها برای شما هست بلکه برای شیعیان هم مشکلات وجود دارد

پس به جای طلبکار بودن و نِق زدند بیایید مشکلات جامعه را حل کنیم که هم شماها از این مشکلات رهایی یابید هم مردم ایران.

 


https://www.bacheshie.ir/?p=3677


لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

مداحی آذری ای شاه کربلانون سرداری یا ابالفضل | عاملی

مداحی آذری ای شاه کربلانون سرداری یا ابالفضل با صدای حاج سید محمد عاملی لینک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *