خانه / مقالات آرامش سبز / همه چیز در مورد پی پال

همه چیز در مورد پی پال

همه چیز در مورد پی پال

پی پال یک هلدینگ است که خدمات پرداخت و نقل و انتقال پول بصورت آنلاین را پشتیبانی می کند.

پی پال یکی از پیشروان پرداخت آنلاین می باشد که اکنون در بسیاری از کشورها خدمات می دهد.

اکنون پی پل به عنوان بزرگترین ارائه دهندگان درگان پرداخت به حساب می آید که بسیار امن و راحت به حساب می آید.

پی پال یا پی پل که به انگلیسی paypal  می باشد به عنوان بزرگترین ارائه دهنده درگاه پرداخت برای انواع فروشگاه و خدمات دهندگان آنلاین به حساب می آید.

پی پال در سال ۱۹۹۸ با نام confinity  تاسیس شد و زیر مجموعه ebay  به حساب می آمد که پس از جدا شدن از ای بی به نام فعلی تغییر نام یافت و در آمریکا شروع به گسترش کار خود کرد.

درگاه پی پال

درگاه پی پال یکی از بهترین ها در دنیا به حساب می آید که علاوه بر سرعت دارای بالاترین امنیت می باشد و اکنون در بسیاری از فروشگاه های بزرگ آنلاین از درگاه پی پال استفاده می شود.

این درگاه ها هر روز دارای اماکانات بهتر و بیشتری می شوند که بسیاری از امکانات از جمله خرید اعتباری را برای مشتریان ایجاد می کند.

انتقال پول با پی پال

حساب پی پال برای افراد نیز بسیار خوب و کاربردی است که امکان نقل و انتقالات مالی را بسیار راحت کرده و جزو پرطرفدارترین ها به شمار می آید.

پی پال پس از تحریم

پی پل با توجه به اینکه در کشور آمریکا شروع به فعالیت کرده و شعبه اصلی آن در ایالت متحده واقع شده است از همان ابتدا فعالیت با ایران را بست.

یکی از موانع برای نقل و انتقال پول به ایران و همچنین خرید آنلاین از بسیاری از فروشگاههای برزگ دنیا ، عدم خدمت دهی پی پال به ایرانیان است.

انتقال پول از پی پال به ایران

متاسفانه همانطور که پیش تر گفتیم امکان نقل و انتقال پول به ایران توسط پی پال وجود ندارد اما اگر قصد انجام فعالیت و افتتاح حساب پی پال دارید حتما به سایت تراپی مراجه کنید تا هم از پشتیبانی فنی برخوردار شوید و هم خدمات نقل و انتقال پول را برای شما انجام دهند.

افتتاح حساب پی پال وریفای شده در ایران

این کار عملا غیر ممکن است چرا که از نظر پی پل ایرانیان امکان دریافت هیچ گونه خدماتی را ندارند اما برای افتتاح حساب پی پال وریفای شده با مراجعه به سایت تراپی کارتان راحت می شود.

در سایت تراپی در مورد ساخت حساب پی پال می توانید مطالعه کنید و پس از درخواست حساب پی پال توسط تیم تراپی دفترچه راهنما ، VPS  و راهنمایی و مدرک دریافت می کنید تا با مشکل روبرو نشوید.

برای خرید و فروش با پی پال ، شارژ حساب پی پال و بسیاری دیگر از خدمات ارزی دیگر پیشنهاد ما سایت تراپی است چرا که پایین ترین نرخ و کارمزد نزدیک به صفر را دارد.


لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

لزوم طراحی لوگو

لزوم طراحی لوگو طراحی لوگو یکی از مهمتریـن عواملی است که در اولین نگاه کیفیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *